SAMORZĄDY RAZEM W SPRAWIE DROGI S8

  • 22.03.2021, 18:32 (aktualizacja 22.03.2021, 18:35)
  • Telewizja Sudecka
SAMORZĄDY RAZEM W SPRAWIE DROGI S8
Ponad dwudziestu samorządowców z powiatu kłodzkiego i powiatu ząbkowickiego wydało wspólne stanowisko ws. budowy drogi ekspresowej S8 Wrocław – Kłodzko.

Samorządy zdają sobie sprawę, że realizacja trasy S8 z Wrocławia do Kłodzka, ma kluczowe znaczenie dla polepszenia bezpieczeństwa komunikacyjnego oraz dla rozwoju gmin, powiatu oraz przedsiębiorstw tutaj funkcjonujących.

Dlatego zostało wypracowane wspólne stanowisko i przekazane do Pani Lidii Markowskiej - dyrektor oddziału GDDKiA we Wrocławiu.

Treść stanowiska:

Samorządy powiatu kłodzkiego oraz ząbkowickiego wyrażają duże zadowolenie z postępujących prac nad budową drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Kłodzka.

Jednocześnie potwierdzamy swoje stanowisko, że priorytetem obecnego działania, powinno być jak najszybsze wykonanie drogi ekspresowej z Wrocławia przez Powiat Ząbkowicki do Kłodzka niezależnie od wyboru wariantu przebiegu.

Modernizacja ww. połącznia komunikacyjnego jest warunkiem polepszenia bezpieczeństwa podróżujących oraz rozwoju naszego regionu i całego województwa.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe