TALENT Z DZIERŻONIOWA POWALCZY NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

  • 22.03.2021, 08:38
  • Telewizja Sudecka
TALENT Z DZIERŻONIOWA POWALCZY NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA
Oskar Jędrysiak, jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy Dzierżoniowskiego Klubu Bokserskiego na dobre zadomawia się w reprezentacji Polski Juniorów.

Zawodnik trenowany na co dzień przez Sambora Protaziuka i Piotra Wilczewskiego już po raz piąty bierze udział w zgrupowaniach narodowej kadry, z którą przygotowuje się do swojego  najważniejszego jak do tej pory występu. 

Oskar, który jest m.in. aktualnym Wicemistrzem Polski Juniorów wystartuje w kategorii do 49 kg. Nasz wychowanek jest jednym z trzech zawodników z dolnego śląska, którzy pojawią się na tych mistrzostwach. Wierzymy z Piotrkiem, że jak zawsze pokaże się z bardzo dobrej strony. Jesteśmy spokojni o kwestię mentalną i przygotowanie Oskara. Trenerem kadry juniorów jest Pan Dariusz Kochanowski, ale fajnie też, że młodzi zawodnicy mają swoje zgrupowania wspólnie z pierwszą kadrą seniorów. Myślę, że warto podkreślić wyjątkowe wsparcie rodziców, na jakie Oskar może zawsze liczyć. Tutaj ukłon i duże podziękowania dla Pani Doroty i Pana Arkadiusza – mówi Sambor Protaziuk, trener młodych zawodników Dzierżoniowskiego Klubu Bokserskiego. 

W Młodzieżowych Mistrzostwach Świata wezmą udział najlepsi zawodnicy w wieku 17-18 lat. Będą oni rywalizować w dziecięciu kategoriach wagowych. Wszystkie walki odbywać się będą w kieleckiej Hali Legionów od 10 do 24 kwietnia.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe