BYSTRZYCA: WYCIĘLI PONAD 60 DRZEW PRZY WJEŹDZIE DO MIASTA

  • 17.03.2021, 08:07
  • Jarosław Wrona
BYSTRZYCA: WYCIĘLI PONAD 60 DRZEW PRZY WJEŹDZIE DO MIASTA
Bystrzyca Kłodzka w ostatnich dniach zasłynęła w mediach społecznościowych po tym, jak przy wjeździe do miasta wzdłuż ul. Kłodzkiej wycięto kilkadziesiąt drzew. Zdjęcia pojawiły się nawet na popularnym portalu internetowym demotywatory.pl . Sprawdzamy dlaczego ta decyzja urzędników spotkała się z tak dużym oburzeniem mieszkańców, skoro plan na zmianę tego miejsca widnieje od 2016 roku w Lokalnym Programie Rewitalizacji.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tak
tak 18.03.2021, 16:41
BĘDZIE ŁADNIEJ i BEZPIECZNIEJ-SŁUSZNA DECYZJA
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.03.2021, 13:14
Panie Zieliński, w jaki sposób radni informowali o wycince drzew??. Robi Pan z mieszkańców Bystrzycy idiotów, którzy będą wierzyć w to co Pan im powie.?? Wy w tym Urzędzie dalej żyjecie w czasach głębokiej, komuny, myśląc że mieszkańcy gminy dalej jak za PZPR są ciemną masą. Dlaczego dopiero po ukazaniu się reportażu w TV Sudecka, na stronie facebook Bystrzyca Kłodzka 3 godziny temu przekazana została ta informacja.
Jak Pan masz głupio mówić to lepiej schowaj się Pan głęboko i nie rób z siebie pajaca.

Pozostałe