WERONIKA SMACZYŃSKA OTRZYMAŁA STYPENDIUM MARSZAŁKA

  • 10.03.2021, 08:46
  • Telewizja Sudecka
WERONIKA SMACZYŃSKA OTRZYMAŁA STYPENDIUM MARSZAŁKA
Zarząd Województwa Dolnego Śląska podjął uchwalę w sprawie przyznania stypendium sportowych za osiągnięte wysokie wyniki sportowe.

Wśród laureatów znalazła się mieszkanka Bielawy Weronika Smaczyńska, która może pochwalić się medalami rangi Mistrzostw Polski w Zapasach oraz Sumo. Miejsca na podium zdobywała zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Weronika aktualnie jest członkiem Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w Zapasach oraz Sumo. Na szczególne uwagę zasługuje fakt, iż uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Europy oraz innych zawodów międzynarodowych.

Gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej części kariery.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe