DZIERŻONIOWSKA POLICJA PROWADZI DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z OBOWIĄZUJĄCYMI OBOSTRZENIAMI

  • 08.03.2021, 16:26
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKA POLICJA PROWADZI DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z OBOWIĄZUJĄCYMI OBOSTRZENIAMI
W związku z wciąż stojącym na wysokim poziomie rozprzestrzenianiem się koronawirusa, obostrzenia wciąż są obowiązujące. Funkcjonariusze policji powiatu dzierżoniowskiego apelują o stosowanie się do nałożonych wytycznych i jednocześnie informują, że kontrolują ich przestrzeganie

Przestrzeganie zasad i obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania pandemii jest niezwykle istotne. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

 

Działania podejmowane przez policję związane są z wciąż utrzymującą się dużą liczbą zachorowań. Dzierżoniowscy policjanci apelują i przypominają, że przede wszystkim stosowanie się do obostrzeń ma nas i naszych najbliższych ustrzec przed utratą zdrowia,
a nawet życia. Funkcjonariusze podjęli działania kontrolne mające na celu sprawdzenie, czy wytyczne są przestrzegane. Policjanci prowadzą działania między innymi w środkach komunikacji miejskiej, miejscach gdzie może dochodzić do skupisk ludzkich, takich jak na przykład Centrum Przesiadkowe.

Mandaty za brak maseczki sięgają do 1000 złotych.

kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
On
On 09.03.2021, 20:33
W końcu robią to co potrafią, wypisać bezbronnemu i niewinnemu mandat, a tak to nawet żarówki wymienić nie potrafią. Brawo prewencja.
Irman
Irman 09.03.2021, 03:49
Zakontroluja..do Uduszenia...swoich zywicieli...!
R
R 08.03.2021, 17:37
A kto wystawi policji mandaty za brak maseczki

Pozostałe