INTERWENCJA DOMOWA ZAKOŃCZONA UJAWNIENIEM AMFETAMINY

  • 08.03.2021, 16:23
  • Telewizja Sudecka
INTERWENCJA DOMOWA ZAKOŃCZONA UJAWNIENIEM AMFETAMINY
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ujawnili ponad 230 porcji narkotyku. Powodem podjęcia czynności było zgłoszenie o zakłócaniu spoczynku nocnego.

7 marca około 1:30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu spoczynku nocnego w Dobrocinie. Na miejsce został wysłany patrol. Policjanci podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn, z których dwóch wzbudziło podejrzenia mundurowych swoim nerwowym zachowaniem.   Doświadczenie i policyjna intuicja nie pozwoliły pozostawić takiej sytuacji bez reakcji. Chwilę później powód nietypowego zachowania był już znany. 28-latek posiadał 22,2 grama amfetaminy, a 34-letni mężczyzna 0,86 grama takiego samego narkotyku.   

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe