BIELAWIANKA BIELAWA POKONAŁA DRUŻYNĘ LECHII DZIERŻONIÓW

• 07.03.2021, 13:33 (aktualizacja 07.03.2021, 19:46)
  • Telewizja Sudecka
6 marca na miejskim stadionie w Dzierżoniowie odbyły się derby pomiędzy Lechią Dzierżoniów, a Bielawianka Bielawa. Trójkolorowi objęli prowadzenie po rzucie karnym już w 2 minucie meczu. Do siatki trafił Patryk Chrapek. W drugie połowie spotkania (49 minuta) do wyrównania doprowadził Patryk Drożyński. Dramaturgia nastąpiła na końcu meczu, gdy wydawało się że arbiter zakończy już spotkanie. Według sędziego bramkarz Lechii Dzierżoniów popchnął przeciwnika w polu karnym, a ten padł na murawę. Sędzia wyciągnął czerwoną kartkę i odesłał golkipera do szatni oraz podyktował rzut karny. Marcin Buryło wykorzystał szansę i Bielawianka Bielawa wygrała 2:1.