GODNA NAŚLADOWANIA POSTAWA NASTOLATKÓW

  • 26.02.2021, 08:22 (aktualizacja 26.02.2021, 08:24)
  • Telewizja Sudecka
GODNA NAŚLADOWANIA POSTAWA NASTOLATKÓW
Podziękowania policjantów dla grupy młodych ludzi, która wykazała się empatią i pomogła zaginionemu dziecku. Być może ich gorące serca zapobiegły wyziębieniu dziewczynki i tragicznemu finałowi.

31 stycznia 2021 roku był mroźnym dniem. Czworo nastolatków, będących wolontariuszami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wykazała się zachowaniem, które może uchodzić za wzór nie tylko dla rówieśników, ale też niejednego dorosłego. Młodzi ludzie zwrócili uwagę na dziewczynkę, która nie powinna przebywać sama w przestrzeni publicznej. Młodzież zaopiekowała się dzieckiem. Jak się okazało w tym czasie do bielawskiego komisariatu wpłynęło już zawiadomienie o zaginięciu małoletniej.

Policjanci aby uhonorować trzy młode kobiety i mężczyznę wręczyli drobne upominki i dyplomy w Komisariacie Policji w Bielawie. Działalność w wolontariacie, empatia, takie zachowania młodych ludzi pozwalają ze spokojem patrzeć w przyszłość. Duże brawa!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe