DZIEŃ KOBIET W TLiA W WAŁBRZYCHU

  • 25.02.2021, 18:06
  • Telewizja Sudecka
DZIEŃ KOBIET W TLiA W WAŁBRZYCHU
Zbliżający się Dzień Kobiet, którym dodatkowo w Wałbrzychu poświęcony jest 2021 rok, to doskonała okazja do świętowania, do którego przyłączył się również Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu. W tym dniu, 8 marca dyrektor Zbigniew Prażmowski będzie wręczał kobietom z wybranych instytucji miejskich Wałbrzycha badże z hasłem TEATR (LALEK) JEST KOBIETĄ.

Teatr przygotował też ofertę warsztatów improwizacyjno-ruchowych dla kobiet, które 8 marca w godz. 14:00, 16:00 i 18:00 poprowadzi aktor Paweł Kuźma. Na warsztatach kobiety nauczą się, jak rozgrzewać swoje ciało przed wejściem na scenę, poznają techniki łagodzące stres związany z występami oraz będą mogły wkroczyć w świat improwizacji, biorąc udział w grach i zabawach rozwijających umiejętności improwizowania.

Ilość miejsc na każdy z bloków warsztatowych to 10 kobiet. Wstęp jest bezpłatny. Zapisy w Biurze Obsługi Widza, tel. 74 666 73 40, e-mail: [email protected].

Ponadto, wszystkim kobietom – dużym i małym – na spektakl „Władca Skarpetek”, prezentowany w dniu 7 marca o godz. 12:30 przysługuje bilet ulgowy, zakupiony w Kasie Teatru.

„Władca Skarpetek” to muzyczna opowieść o Jasiu, który w poszukiwaniu zagubionej skarpetki wyrusza nocą w zaczarowaną podróż po swoim domu. Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, chłopiec wkracza w świat ożywionych i rozśpiewanych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów codziennego użytku. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się paru prawd o szacunku do otaczających go rzeczy oraz o utrzymywaniu porządku w domu.

UWAGA! W związku z COVID-19 przypominamy, że podczas wszystkich spektakli lub innej wizyty w Teatrze widzowie zobowiązani są do zakrycia ust i nosa. Obowiązek ten nie dotyczy dzieci do 4. roku życia.

BILETY

20 zł – normalny

18 zł – ulgowy (dzieci do 12. roku życia + WSZYSTKIE KOBIETY)

 

KASA BILETOWA TEATRU, tel. 74 666 73 41, czynna godzinę przed spektaklem

KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl  (preferowana forma zakupu)

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe