BIELAWSKIE KINO PLENEROWE ZAGRA RÓWNIEŻ NAD JEZIOREM BIELAWSKIM

  • 24.02.2021, 11:32
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSKIE KINO PLENEROWE ZAGRA RÓWNIEŻ NAD JEZIOREM BIELAWSKIM
Od 2019 r. Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki oferuje mieszkańcom Bielawy możliwość oglądania seansów filmowych "pod chmurką". Dotychczas letnie projekcje odbywały się w piątkowe wieczory w Parku Miejskim przy budynku EKO Cafe.

Aby urozmaicić spotkania z X muzą, od 2021 r. pokazy filmów odbywać się będą również na Plaży Sudeckiej, zlokalizowanej przy Jeziorze Bielawskim. Ekran będzie ustawiany w stronę lustra wody i gór, tak by wzbogacić wrażenia wzrokowe oglądających.

Seanse plażowe odbywać się będą w każdy sobotni, letni wieczór, zaś projekcje piątkowe tradycyjnie odbywać się będą w scenerii parkowe.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe