INTERWENCJA DOMOWA ZAKOŃCZONA UJAWNIENIEM UPRAWY KRZEWÓW KONOPI

  • 16.02.2021, 11:56 (aktualizacja 16.02.2021, 11:59)
  • Telewizja Sudecka
INTERWENCJA DOMOWA ZAKOŃCZONA UJAWNIENIEM UPRAWY KRZEWÓW KONOPI
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Niemczy ujawnili 3 krzewy konopi, z której można było uzyskać blisko 264 porcje narkotyku. Plantacja znajdowała się w… szafie

Kierownik Posterunku Policji w Niemczy wraz z dzielnicowym udali się na miejsce zgłoszonej interwencji domowej. W trakcie jej przeprowadzania uwagę funkcjonariuszy przyciągnęła poświata lampy ultrafioletowej z uchylonej szafy. Doświadczenie i policyjna intuicja nie pozwoliły pozostawić takiej sytuacji bez reakcji. Sprawdzenie mebla zazwyczaj przeznaczonego do przechowywania odzieży miało zupełnie inne zastosowanie. Mundurowi wewnątrz ujawnili uprawę konopi.      Policjanci zabezpieczyli 3 krzewy oraz sprzęt do jego uprawy. 30 letni mężczyzna został zatrzymany, a na miejscu przeprowadzono szereg czynności procesowych. 

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie i uprawę narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 


źródło: KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe