DOLNOŚLĄSKA NUTKA 2021 – PROLOG

  • 15.02.2021, 09:20 (aktualizacja 15.02.2021, 09:24)
  • Telewizja Sudecka
DOLNOŚLĄSKA NUTKA 2021 – PROLOG
Znamy już najważniejsze szczegóły Dolnośląskiej Nutki 2021.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Dlatego też w regulaminie konkursu utrzymany został zapis, w myśl którego piosenki wykonywane będą przez artystów w języku ojczystym, a nie tylko w języku polskim. Umożliwi to udział w nim wykonawcom z całego świata.

W rywalizacji na pewno uczestniczyć będą młodzi artyści z Polski oraz z miasta partnerskiego Hronov w Czechach. Do udziału zaproszono również partnerów z miasta Lingen w Niemczech.

Organizatorom bardzo zależy aby tegoroczny festiwal odbył się w tradycyjnej formule. Stąd też, licząc na ustąpienie pandemii koronawirusa, zdecydowali o przesunięciu imprezy o 2 miesiące. W efekcie konkurs odbędzie się w terminie 18-20.VI.2021 r.

Skompletowany został również skład jurorski. Jak zwykle będzie to plejada ekspertów polskiej sceny muzycznej, a sam występ przed tak zacnym gronem powinien być dla wykonawców dużą nobilitacją.

Kolejne informacje już wkrótce.

Przypominamy jak festiwal wyglądał w 2019 roku.

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe