9 ZASTĘPÓW DO POŻARU DOMU

  • 10.02.2021, 20:47 (aktualizacja 11.02.2021, 01:36)
  • Krzysztof Bachiński
9 ZASTĘPÓW DO POŻARU DOMU
Pali się dach domu w Sulistrowicach. Takie zgłoszenie otrzymał dyżurny stanowiska kierowania PSP we Wrocławiu, 9 lutego przed godziną 20:00. Na miejsce zostało zadysponowanych 9 zastępów. Po przybyciu pierwszych zastępów OSP z Księginic Małych okazało że był to pożar sadzy w kominie, z którym poradził sobie gospodarz domu poprzez wygaszenie pieca. Na miejscu pracował zespół pogotowia ratunkowego, który u nikogo nie stwierdził podtrucia. Na miejscu pracowały dwa zastępy PSP z Dzierżoniowa, dwa OSP z Księginic Małych i dwa OSP z Sobótki oraz jeden PSP z Kątów Wrocławskich i OSP z Sobótki Zachodniej.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 11.02.2021, 20:39
Trochę Pan redaktor niedoinformowany jeśli chodzi o poradzenie sobie gospodarza domu poprzez wygaszenie pieca, by ugasić ogień wydobywający się z komina domownicy użyli dużych proszkowych butli gaśniczych przed przyjazdem OSP i wygasili piec, strażacy użyli kolejnej gaśnicy i udało się opanować zagrożenie.

Pozostałe