Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

PRACA W DOMINO POLSKA - MAGAZYNIER, KIEROWCA

Firma Domino Polska z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni pracownika na stanowiska: magazynier i kierowca.

MAGAZYNIER. Miejsce pracy: BIELAWA

Praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym w godz. 8-16 oraz 11-19.

Zadania osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku:

· kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,

· realizacja podstawowych procesów magazynowych tj. rozkładanie i kompletacja towarów,

· kontrola towaru na wejściu i wyjściu pod względem ilościowym i jakościowym,

· zapewnienie płynnej logistyki i składowania towarów,

· dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu, · przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania: · doświadczenie w pracy w magazynie (mile widziane),

· uprawnienia kierowcy wózków widłowych (mile widziane),

· wysoka motywacja, sumienność i zaangażowanie,

· dyspozycyjność. Oferujemy:

· stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· satysfakcjonujące wynagrodzenie,

· umowę o pracę na czas określony,

· pakiet PZU Opieka Medyczna.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres: [email protected]. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy

Firma DOMINO POLSKA z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni pracownika na stanowisko: KIEROWCA (kat. B) Trasy 4-5 dniowe, z przedstawicielem handlowym, na terenie Polski.

Obowiązki:

- załadunek samochodu przed wyjazdem w trasę;

- rozładunek pojazdu po powrocie;

- dbanie o powierzony samochód (dotrzymywanie terminu serwisu, przeglądów),

- w przypadku pobytu na miejscu - prace porządkowe na magazynie.

Wymagania: - prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

- sumienność, rzetelność,

- wysoka motywacja i dyspozycyjność. Oferujemy:

- stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- satysfakcjonujące wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- pakiet PZU Opieka Medyczna.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres: [email protected]. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.” Administratorem danych jest DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul. Rzeźnicza 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podziel się
Oceń