W najbliższym czasie mieszkańcy Pieszyc otrzymają decyzje podatkowe

 • 28.01.2021, 10:14
 • Telewizja Sudecka
W najbliższym czasie mieszkańcy Pieszyc otrzymają decyzje podatkowe
W najbliższym czasie mieszkańcom Gminy Pieszyce doręczone zostaną indywidualne decyzje podatkowe. Tradycyjnie korespondencję dostarczać będą pracownicy pieszyckiego Urzędu Miasta i Gminy oraz w przypadku dwóch sołectw sołtysi.

Przed wyruszeniem w teren pracownicy zostaną przebadani pod kątem COVID-19. Decyzje doręczane będą od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:00. Pracownicy magistratu posiadać będą imienne identyfikatory ze zdjęciem i pieczątką urzędu.

Na każdej decyzji adresaci znajdą również informację, gdzie i w jaki sposób mogą dokonywać opłat na poczet podatków. Opłat nie pobierają natomiast osoby dostarczające korespondencję.

Wpłat można dokonywać w kasie Urzędu Miasta i Gminy, ul. Kościuszki 2, parter lub na indywidualny nr konta bankowego podany w decyzji.

Poniżej podajemy szczegółowe informacje na temat ulic i osób dostarczających korespondencję w danym obrębie

 1. Joanna Ogórek:
  1 Maja, Boczna, H. Brodatego, Krzywoustego, Bolka Świdnickiego, Botwinowa, Dolna, Dworcowa Dolna, H. Pobożnego, K. Wielkiego, Konopnickiej, Mieszka I, Nadbrzeżna, Obywatelska, Okrzei, Piastowska, Rolna, Skowronkowa, Stara, Świdnicka od 36, Hermana, Łokietka
 1. Halina Pucicka:
  Cicha, Dworcowa Górna, Kopernika (od nr 100 do końca), Krótka, Kużnicka, Leśna, Lipowa, Os. Górskie, Rybacka, Widokowa, Radosna
 1. Katarzyna Wolińska:
  3 Maja, Polna, Sanatoryjna, Zamkowa (1-34), Rościszów
 1. Edyta Zaruska:
  Modrzewiowa, Ogrodowa, Świerkowa
 1. Ilona Sowińska:
  Bielawska, Biernackiego, Kościelna, Kościuszki, Bieleckiego, Mickiewicza, Muzyczna, P. Własta, Piskorzowska, Przyrodnicza, Poziomkowa, Sienkiewicza, Sportowa, Świdnicka do nr 35, Tkacka, Truskawkowa
 1. Agnieszka Drzewińska:
  Bratoszów
 1. Anna Orawczak:
  Kopernika (1-99), Zamkowa (35 do końca)
 1. Janina Nieśpiałowska:
  Piskorzów
 1. Maria Rabczak:
  Kamionki
Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe