FOTEL BURMISTRZA BIELAWY DO WYLICYTOWANIA

  • 27.01.2021, 19:44
  • Telewizja Sudecka
FOTEL BURMISTRZA BIELAWY DO WYLICYTOWANIA
31 stycznia 2021 r. odbędzie się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie które-go zbierane będą środki finansowe na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku postanowiłem wesprzeć Orkiestrę Jurka Owsiaka. W związku z powyższym po raz kolejny przekazałem na bielawskie licytacje zaproszenie do objęcia funkcji burmistrza Bielawy przez jeden, dowolnie wybrany, dzień.

Jeśli i tym razem znajdzie się hojny licytujący, to będzie 4 osobą, która w czasie obecnej kadencji zasiądzie na fotelu burmistrza Bielawy. 

Z uwagi na ograniczenia epidemiczne w tym roku licytacje bielawskich fantów odbywają się za pośrednictwem internetu 

ttps://allegro.pl/uzytkownik/SztabBielawa?fbclid=IwAR1lLkrfRg1CLXTFmkp9HLrU-JtNjHy7PUscLcUqlYx_4N9Vs1Ik6q7MFEY&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

Gorąco zachęcam do wsparcia WOŚP! 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe