Na biegówkach w Góry Sowie

  • 22.01.2021, 13:45
  • Telewizja Sudecka
Na biegówkach w Góry Sowie
Skorzystajmy z uroków zimy, która niewątpliwie nie opuściła jeszcze Gór Sowich i wybierzmy się na biegówki.

Żeby było ciekawiej, na najbliższy weekend proponujemy sportowe wyzwanie.

Pierwszych 100 osób, które pokonają przynajmniej jedną z Sowiogórskich Tras do Narciarstwa Biegowego i spełnią poniżej opisane zasady, otrzymają od Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie pamiątkowy medal. 

Zasady wyzwania:

Co trzeba zrobić? Przyjechać w Góry Sowie, założyć biegówki, wybrać i przejechać jedną z poniższych tras.
– Trasa Nietoperz
– Trasa Niedźwiedź
– Trasa Lis
– Trasa Sowa 
– Trasa Sokół.

Należy również zrobić sobie zdjęcie na wybranej trasie, a następnie opublikować je w komentarzu (podając nazwę trasy) pod wydarzeniem na Facebooku o nazwie: „Na biegówkach w Góry Sowie” lub wysłać swoje zdjęcie z nazwą przejechanej trasy na adres mailowy: [email protected] lub za pośrednictwem aplikacji messenger na Powiat Dzierżoniowski. Zdjęcia można publikować i wysyłać od 22 do 25 stycznia. Czas start!

Więcej informacji udziela Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie – tel. 74 832 52 30, e-mail: [email protected]

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe