Gdzie zjeść regionalne śniadanie w Zakopanem albo zaopatrzyć się na szlak?

  • 21.01.2021, 11:45 (aktualizacja 27.01.2021, 08:59)
  • Telewizja Sudecka
Gdzie zjeść regionalne śniadanie w Zakopanem albo zaopatrzyć się na szlak?
Karczmy, restauracje otwierają się w Zakopanem o 11 bądź o 12, co dla rannych ptaszków oznacza często serek topiony plus bułka na śniadanie albo jogurt. Dla wyruszających na szlaki samodzielne przygotowanie bułek. A w końcu po to wyjeżdżamy na urlop, szczególnie w tak piękne i smaczne miejsce, by odejść od kuchni, a pozwolić się rozpieszczać innym. W Zakopanem powstała oferta regionalnych śniadań. Dzięki różnorodności, regionalnemu pochodzeniu, dowozowi za darmo na terenie Zakopanego i Kościeliska, to opcja dla osób wynajmujących domki, apartamenty, kwatery bez wyżywienia. A także dla tych, którzy wyruszają na szlak. Jak zamówić regionalne śniadanie?

Noclegi bez wyżywienia


Baza noclegowa w Zakopanego jest bardzo rozbudowana. Począwszy od hoteli serwujących trzy posiłki, przez pensjonaty z wyżywieniem śniadanie plus obiadokolacja, po kwatery prywatne, domki czy apartamenty bez wyżywienia. I o ile w przypadku pozostałych posiłków raczej nie ma większego problemu, by zasiąść w karczmie, to ze śniadaniem bywa różnie. Często pozostaje bułka ze spożywczego i coś do niej. A w górach chce się jeść dwa razy bardziej niż gdzie indziej. Możesz zaspokoić swój głód, a przy okazji sięgnąć po to, co regionalne, serki, kiełbasy, wędliny, pochodzące od rolników z tatrzańskiej krainy.
Zamawiając online na stronie: https://www.break-fast.pl/, do wyboru są śniadania na słodko i w tradycyjnej wersji. Są duże i różnorodne. Do wyboru kilka opcji:
- zestaw klasyczny- a w nim między innymi: jajecznica z dwóch jajek, kabanos, wędliny, ser, sałata warzywna,
- zestaw regionalny- a w nim też jajecznica, również szynka wędzona w górach, smalczyk domowy, pasztet wiejski,
- zestaw wegetariański- składający się między innymi z jajecznicy, sałatki warzywnej, serka, pomidora,
- zestaw na słodko- jego częścią są naleśniki na słodko, sałatka owocowa, musli, jogurt.
Wybrany zestaw uzupełnisz dodatkami. Zamówienie składa się drogą internetową, przez powyższą stronę.


Romantyczne śniadanie i prowiant na drogę


Śniadania z dowozem to idealny sposób na zaskoczenie drugiej połówki i uzupełnienie romantycznego weekendu. Zjecie je w łóżku, bo dostarczane są pod same drzwi pensjonatu, apartamentu czy domku. Poza tym to świetna i pożywna porcja dla wybierających się na szlaki. Bez biegania po sklepach, szybko i wygodnie, a przy tym prawdziwe regionalne smaki. Nie musisz czekać aż otworzą się karczmy, śniadanie dojedzie pod wskazany adres. Zjesz smaczny posiłek na ciepło bądź kanapki, a do tego jeszcze zapakujesz coś na szlak.  Nic nie stoi na przeszkodzie, by śniadanie zjeść na łonie natury. Produkty opakowane hermetycznie są gwarancją świeżości, a ciepłe trzymają temperaturę. Dzięki różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie.
Śniadania na dowóz to smaczna i bardzo wygodna alternatywa dla biegania od rana w poszukiwaniu czegoś do zjedzenia. I to dla wszystkich, dla par, dla rodzin z dziećmi, osób aktywnych i dla poszukujących regionalnych smaków.
 

Telewizja Sudecka

Podziel się:


Pozostałe