DOSTARCZAJĄ BEZDOMNYM POSIŁKI I ZAWOŻĄ DO OGRZEWALNI

  • 20.01.2021, 14:06
  • Telewizja Sudecka
DOSTARCZAJĄ BEZDOMNYM POSIŁKI I ZAWOŻĄ DO OGRZEWALNI
Mimo, że siarczysty mróz już nieco odpuścił, przebywając długo na zewnątrz, nie trudno o wychłodzenie. Ciepły posiłek, dodatkowe ubranie, a także pobyt w miejskiej ogrzewalni, może znacząco pomóc bezdomnym przetrwać zimę. Taką pomoc, świadczą niezmiennie od listopada 2020 r., bielawscy funkcjonariusze Straży Miejskiej przy współpracy z Misją Nowa Nadzieja oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej, odwiedzają codziennie miejsca, w których mogą przebywać osoby potrzebujące lub też reagują na zgłoszenia bielawian o tego typu obiektach. Takie osoby mają dowieziony ciepły obiad, ubranie, a jeśli chcą – mogą skorzystać z miejskiej ogrzewalni.

Apelujemy do mieszkańców, aby zwracać uwagę na bezdomnych.


Numer alarmowy: Straż Miejska: 669 102 102.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe