INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W BIELAWIE - KONSULTACJE SPOŁECZNE

  • 20.01.2021, 09:23
  • Telewizja Sudecka
INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W BIELAWIE - KONSULTACJE SPOŁECZNE
Przed nami inwentaryzacja źródeł ciepła w mieście, ale najpierw - KONSULTACJE SPOŁECZNE. Wypełnij ankietę

Gmina Bielawa przystępuje do inwentaryzacji źródeł ogrzewania wszystkich budynków/lokali mieszkalnych oraz lokali użytkowych, znajdujących się na terenie miasta (nie dotyczy obiektów podłączonych do sieci ciepłowniczej).

W związku z powyższym, w najbliższych dniach, właściciele lokali/budynków, otrzymają ankietę wraz z decyzja o podatku od nieruchomości. Badanie ankietowe pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza oraz przyczyni się do poszerzenia aktualnego stanu wiedzy na temat rozmieszczenia źródeł niskiej emisji na terenie Gminy, a także do pozyskania niezbędnych danych, w celu ubiegania się o środki finansowe na likwidację źródeł niskiej emisji tzw.„kopciuchów”.

Na podstawie wyników ankiety, dokonana zostanie inwentaryzacja źródeł ogrzewania wspomnianych budynków/lokali. Obowiązek wykonania inwentaryzacji nałożył na gminy Samorząd Województwa Dolnośląskiego (Program Ochrony Powietrza przyjęty uchwałą nr XXI/505/20 z dnia 16 lipca 2020 r. Sejmiku Województwa Dolnośląskiego).

Wypełnij tutaj >> ANKIETA i wyślij na adres e-mail: [email protected]

Ankietę można także umieścić w skrzynce, znajdującej się przed wejściem do Urzędu Miejskiego (Plac Wolności 1), a także - zrobić zdjęcie wypełnionego formularza i wysłać na powyższy adres elektroniczny.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe