AKCJA CHARYTATYWNA UKS SIÓDEMKA BIELAWA

  • 28.12.2020, 08:17 (aktualizacja 28.12.2020, 08:22)
  • Telewizja Sudecka
AKCJA CHARYTATYWNA UKS SIÓDEMKA BIELAWA
Już po raz kolejny UKS Siódemka Bielawa zorganizowała świąteczną zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących seniorów. Dzięki wsparciu członków stowarzyszenia udało się wesprzeć kilkudziesięciu seniorów z Bielawy oraz Olesznej tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia. W akcję włączyły się bezpośrednio dzieci ze stowarzyszenia, przygotowując własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, które zostały dołączone do paczek.

U każdego podczas wizyty chcieliśmy zostawić nie tylko przygotowaną paczkę, ale również odrobinę dobrej myśli i poczucie wsparcia, choć mamy świadomość, że to nadal jest niewystarczająca pomoc.

Kolejna akcja charytatywna, która ma na celu pokazanie, jak wiele osób starszych znajduje się w trudnej sytuacji, często nie ze swojej winy. Pozostawieni sami sobie w swoich czterech ścianach, w jakże trudnym czasie pandemii, bez kontaktów z innymi, co sprawia, że czują się jeszcze bardziej samotni i odizolowani.
Podziękowania dla wszystkich z Państwa którzy dołożyli cegiełkę, aby sprawić radość drugiemu człowiekowi oraz pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielawie za pomoc w dotarciu do osób potrzebujących.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe