„KARTKA OD SERCA” WYSŁANA DO PACJENTÓW SZPITALA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE

  • 23.12.2020, 09:45
  • Telewizja Sudecka
„KARTKA OD SERCA” WYSŁANA DO PACJENTÓW SZPITALA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE
Blisko 100 własnoręcznie wykonanych kartek z życzeniami świątecznymi zostało przekazanych pacjentom Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie.

Pięknie oprawione życzenia trafiły 22 grudnia do placówki w ramach akcji „Kartka od Serca”, którą zrealizował Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego, przy współpracy Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego.

Dodatkowo młodzież przekazała specjalnie przygotowane kartki świąteczne pacjentom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Rościszowie.
Łącznie w ramach akcji społecznej „Kartka od serca” zostało przygotowanych około 150 kartek z życzeniami.

W inicjatywę mocno zaangażowała się młodzież ze szkół ponadpodstawowych powiatu. W akcję włączyli się również mieszkańcy naszego terenu w różnym wieku. Kartki można było wrzucać do specjalnych pojemników ustawionych w szkołach oraz w Starostwie Powiatowym.

Kartki są adresowane przede wszystkim do osób, które spędzą święta samotnie lub w szpitalu. Jest to drobny gest, który może jednak znaczyć naprawdę wiele, szczególnie w tych trudnych czasach.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe