ŚWIĘTY MIKOŁAJ W DPS I SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM

  • 21.12.2020, 11:50
  • Telewizja Sudecka
ŚWIĘTY MIKOŁAJ W DPS I SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM
Świąteczne upominki docierają jeszcze przed pierwszą gwiazdką w coraz więcej miejsc.

Jak co roku, w tym wyjątkowym grudniowym czasie, paczki wypełnione słodkościami trafiły między innymi do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Bielawie i Niemczy.

Słodkie niespodzianki otrzymali również podopieczni Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Dzierżoniowie i w Piławie Górnej. Niestety w tym roku, ze względu na pandemię, w konwoju Świętego Mikołaja nie mógł uczestniczyć starosta dzierżoniowski, który zaprosił magicznego gościa do odwiedzenia mieszkańców DPS-u i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Jednak niespodzianka w pełni się udała i wszyscy obdarowani byli bardzo zadowoleni z otrzymanych upominków.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stary..
Stary.. 22.12.2020, 08:51
ZDROWYCH Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzę.

Pozostałe