WYPADŁ Z DROGI W ROŚCISZOWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 19.12.2020, 16:55 (aktualizacja 22.12.2020, 10:04)
  • Krzysztof Bachiński
WYPADŁ Z DROGI W ROŚCISZOWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)
18 grudnia przed godziną 20:00 doszło do zdarzenia drogowego przy wyjeździe z Rościszowa w kierunku Pieszyc. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Świadkowie powiadomili służby ratunkowe, ponieważ kierowca zachowywał się jakby doznał obrażeń, albo był pod wpływem. Po przyjeździe ratowników kierowca odmówił pomocy medycznej i wyjścia z pojazdu. Policjanci dzierżoniowskiej drogówki wyciągnęli go z auta, zakuli w kajdanki i przewieźli do komisariatu policji w Bielawie. Na miejscu pracował zespół pogotowia ratunkowego ze Świdnicy, zastępy PSP Dzierżoniów, zastęp OSP Piskorzów.

 18. grudnia około 20:00, w Pieszycach na ulicy 3-go maja doszło do zdarzenia drogowego. 35 letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Przyczyną zdarzenia mógł być stan nietrzeźwości mężczyzny, gdyż badanie alkomatem dało wynik 3,04 promila! W trakcie podjętej wobec sprawcy zdarzenia interwencji, dopuścił się on ponad to znieważenia funkcjonariuszy a także kierował wobec nich groźby. 35-latek noc spędził w policyjnym areszcie, natomiast jego zachowanie będzie przedmiotem postępowania prowadzonego przez Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komisariatu Policji w Bielawie.    Komenda PP w Dzierżoniowie

 

Krzysztof Bachiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe