ŁAWECZKA ELENI STANĘŁA NA SWOIM MIEJSCU

  • 04.12.2020, 08:47
  • Telewizja Sudecka
ŁAWECZKA ELENI STANĘŁA NA SWOIM MIEJSCU
W pobliżu budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielawie powstał skwer im. Eleni. Jego głównymi atrakcjami są ławeczka oraz mural z wizerunkiem bielawskiej Gwiazdy, który powstał na ścianie pobliskiego budynku wielorodzinnego.

30.XI.2020 r. zostały zakończone działania związane z montażem wszystkich urządzeń, w tym ww. ławeczki oraz prace na terenach zielonych.

Odlew z brązu z postacią artystki powstał w pracowni Jerzego Bokrzyckiego, zlokalizowanej w Wierzbicach (gmina Kobierzyce). Aprobaty dla rozwiązań projektowych udzieliła osobiście Eleni. Złożyła ona również swój autograf, który okrasił oparcie ławeczki.

Przypomnę, że zadanie zostało realizowane w ramach Bielawskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

Uroczyste otwarcie skweru, połączone z koncertem Eleni, nastąpi po ustąpieniu ograniczeń związanych z koronwairusem.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe