MIKOŁAJKOWA AKCJA ODDAWANIA KRWI W BIELAWIE

  • 03.12.2020, 14:12
  • Telewizja Sudecka
MIKOŁAJKOWA AKCJA ODDAWANIA KRWI W BIELAWIE
W środę 2 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Była to również okazja do wręczenia wyjątkowych medali zasłużonym krwiodawcom, którzy podczas wielu lat swojego życia oddali po kilkadziesiąt litrów tego bezcennego płynu.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krwiopijca
Krwiopijca 09.12.2020, 06:30
Dziękuję Panom z telewizji, za pokazanie ciekawego programu a zarazem ciągłego problemu braku krwi. Nie rozumie takich osób jak ten Irman, który uważa się za znawcę w tej kwestii, mam nadzieję, że nigdy on czy jego bliscy nie będą potrzebować krwi. Życzę jemu dużo zdrowia, szacunku do życia i do ludzi co pomagają innym. Ja natomiast dziękuję wszystkim, którzy dzielą się swoją krwią i ratują życie.
Irman
Irman 04.12.2020, 02:53
Bogata Schweiz ponad 1/3 Dochodu NARODOWEGO uzyskuje z Handlu KRWIA , rowniez przetworzona !
Slowianska krew jest bardzo drogim Produktem ...na tym Swiecie , handlowym.
Szlachetnych Dawcow , trzeba wiecej ...Szwajcarzy beda bogatsi a WY...batonika dostaniecie w podziece albo moze i (w czekolade) .

Pozostałe