NA BIELAWSKIM RYNKU POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA SOWA

  • 03.12.2020, 08:30
  • Telewizja Sudecka
NA BIELAWSKIM RYNKU POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA SOWA
Powoli zbliżamy się do okresu świąteczno - noworocznego. Każdego roku bielawski rynek zostaje udekorowany świątecznymi iluminacjami.

2.XII.2020 r. na skwerze, obok Urzędu Miejskiego, który dotychczas był nieoświetlony i smutny, pojawił się symbol naszego miasta - sowa.

Instalacja ma imponujące rozmiary:

- wysokość - 4 m

- szerokość - 6 m

- głębokość - 2 m

Nowa sowa wygląda bardzo imponująco w ciągu dnia, szczególnie w blasku słońca, a po zmierzchu zaczyna świecić, tworząc magiczną aurę.

Z pewnością ubarwi ona dotychczasową świąteczną scenerię pl. Wolności, ale także będzie bardzo atrakcyjnym miejscem do robienia pamiątkowych zdjęć.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eee
eee 03.12.2020, 16:56
TAK ZWANA BIELAWSKA "starówka" to miasto bez wyrazu i stawianie kolejnych sów tego nie zmieni. Nic dziwnego, bo prawa miejskie Bielawa uzyskała dopiero w 1924 roku kiedy jako wioska stała się miejscowością wielu fabryk.

Pozostałe