1900 KONSULTACJI W RAMACH PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

  • 02.12.2020, 14:46
  • Telewizja Sudecka
1900 KONSULTACJI W RAMACH PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”
1900 konsultacji udzielono już w prowadzonym wspólnie przez samorządy ziemi dzierżoniowskiej punkcie informacyjnym, w którym można znaleźć pomoc związaną ze zmianą ogrzewania na ekologiczne, m.in. w ramach programu "Czyste Powietrze".

 


 

„Czyste Powietrze” to rządowy program skierowany do właścicieli domków jednorodzinnych, którego głównym celem jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Dofinansowanie może wynosić 30 lub 60% kosztów inwestycji.

W istniejących budynkach dofinansowanie obejmuje węzły cieplne, kotły na paliwo stałe, systemy ogrzewania elektrycznego, kondensacyjne kotły gazowe, pompy ciepła, termomodernizację, montaż kolektorów słonecznych i mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Punkt konsultacyjny znajduje się w siedzibie Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. Zamiast zatrudniać konsultanta w każdej gminie, samorządowcy ziemi dzierżoniowskiej postanowili znów połączyć siły, co pozwala na znaczne ograniczenie kosztów działalności punktu.

Szczegółowe informacje o możliwościach związanych ze zmianą sposobu ogrzewania udzielane są w budynku Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych przy ul. Bielawskiej 15, pokój 11a (I piętro). Czynny jest on od poniedziałku do czwartku w godz. 7:30-15:30, w piątki w godz. 7:30-14:30, tel. 517 566 669, e-mail: [email protected].

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe