WYSTARTOWAŁ WIRTUALNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 02.12.2020, 07:20 (aktualizacja 02.12.2020, 07:22)
  • Telewizja Sudecka
WYSTARTOWAŁ WIRTUALNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Od 1 do 31 grudnia potrwa zapowiadany wcześniej Wirtualny Jarmark Świąteczny Powiatu Dzierżoniowskiego.

Pierwsi wystawcy już zgłosili się do naszej akcji, a z ich ofertą można zapoznać się na stronie www.pow.dzierzoniow.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy wyroby drewniane.

Aby zostać wystawcą na jarmarku, wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej lub opublikować swoją ofertę w wydarzeniu na Facebooku.
Organizator Wirtualnego Jarmarku Świątecznego Powiatu Dzierżoniowskiego może również we własnym zakresie dodawać do listy wystawców, którzy zgłosili się do wirtualnych jarmarków organizowanych przez gminy Powiatu Dzierżoniowskiego. Lista wystawców jest na bieżąco aktualizowana.

Więcej informacji na temat e-Jarmarku można uzyskać w Biurze Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie i pod numerem telefonu 74 831 66 01, 74 832 52 30.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe