AWANTURNIK PRÓBOWAŁ PRZEKUPIĆ POLICJANTÓW

  • 01.12.2020, 15:26
  • Telewizja Sudecka
AWANTURNIK PRÓBOWAŁ PRZEKUPIĆ  POLICJANTÓW
Nietrzeźwy mężczyzna chciał dokonać zakupu alkoholu. Znieważył interweniujących policjantów i został zatrzymany. Na sam koniec jeszcze pogorszył swoją sytuację usiłując odzyskać wolność poprzez wręczenie łapówki.

28 listopada dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie, w jednym z dzierżoniowskich marketów. Wysłanemu na miejsce patrolowi, pracownik ochrony wskazał osobę będącą przed placówką handlową. Funkcjonariusze uzyskali informację, że klientowi którego wygląd wskazywał, iż jest pijany odmówiono sprzedaży alkoholu, co wzbudziło w nim agresję. Policjanci jak każdą interwencję, rozpoczęli od czynności legitymowania. Już tu napotkali opór, gdyż mężczyzna odmówił podania danych personalnych. Gdy usłyszał, że jest to podstawą do zatrzymania stał się pobudzony. Znieważył funkcjonariuszy, a takie zachowanie wyczerpuje znamiona przestępstwa. Mundurowi zatrzymali awanturnika, który w Komendzie Powiatowej Policji uspokoił się, podał swoje dane. Wydawałoby się, że 35-letni zatrzymany zrozumiał swój błąd i nastąpiła chwila otrzeźwienia. Nic bardziej mylnego. Mieszkaniec naszego powiatu na sam koniec popełnił kolejne przestępstwo. Usiłował przekonać policjantów, aby go wypuścili wręczając banknot 50-złotowy. Pieniądze zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Zaczęło się od chęci zakupienia alkoholu, a skończyło popełnieniem przestępstw, za które grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Można by powiedzieć, że alkohol szkodzi.   

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe