STYPENDIA ARTYSTYCZNE DLA ZDOLNYCH TANCEREK

  • 30.11.2020, 15:28
  • Telewizja Sudecka
STYPENDIA ARTYSTYCZNE DLA ZDOLNYCH TANCEREK
30 września odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bielawie, podczas której burmistrz Andrzej Hordyj wręczył dziewięciu uczennicom ze szkół podstawowych stypendia artystyczne, głównie za osiągnięcia wokalne.

Po zmianie uchwały o stypendiach artystycznych, odbył się drugi termin składania wniosków, po weryfikacji których, nagrody przyznano jeszcze czterem osobom. Trzy z nich, w poniedziałek 30 listopada odebrały już z rąk burmistrza, stosowne podziękowania. Młode artystki reprezentowały Bielawę i osiągały spore sukcesy na arenie artystycznej, tym razem w dziedzinie tańca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
****
**** 01.12.2020, 21:34
A kto został nagrodzony i za jakie osiągnięcia ?
pp
pp 30.11.2020, 15:47
Rozmowa z jedną z mam tancerek: Ja: ale super, że twoja córka ciągle dostaje jakieś medale z tańców; Ona: na tych zawodach są takie ustalenia, że każde dziecko ma dostać medal złoty lub srebrny, żeby nie było mu przykro, jest tyle różnych kategorii i sędziowie mają każdego w którejś z nich nagrodzić... Tyle w temacie...

Pozostałe