ZATRZYMANY POSZUKIWANY ZA KRADZIEŻ Z BRONIĄ

  • 30.11.2020, 15:07
  • Telewizja Sudecka
ZATRZYMANY POSZUKIWANY ZA KRADZIEŻ Z BRONIĄ
49 letni mężczyzna miał dopuścić się kradzieży z użyciem broni na terenie Niemiec. Został zatrzymany przez dzierżoniowskich kryminalnych. W jego miejscu zamieszkania ujawniono między innymi: broń, narkotyki, wyroby tytoniowe i spirytusowe bez znaków akcyzy.

Wobec mieszkańca naszego powiatu został wydany Europejski Nakaz Zatrzymania. 49-latek był poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Koledzy zza zachodniej granicy dążyli do zatrzymania sprawcy kradzieży z użyciem broni. Dokładne miejsce zamieszkania ustalili funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. 25 listopada kryminalni dokonali zatrzymania poszukiwanego. Przeprowadzono też przeszukanie w mieszkaniu, które zajmował wraz z konkubiną. Policjanci ujawnili: broń gazową, 36 porcji marihuany, 469 porcji amfetaminy, 4 tabletki ekstazy, 102 sztuki opakowań suplementów anabolicznych, wyroby tytoniowe i spirytusowe bez polskich znaków akcyzy, dokumenty i karty płatnicze nie należące do osób zajmujących mieszkanie, oraz różne środki płatnicze: 34680 złotych, 805 euro, 60 funtów i 200 koron.

Można wnioskować, że osoba która dopuściła się czynu zabronionego na terenie Niemiec i w naszym kraju zajmowała się przestępczym procederem. Postępowanie dotyczące przestępstw w Polsce prowadzić będą dzierżoniowscy śledczy. Sąd na chwilę obecną zastosował dwumiesięczny areszt. Zatrzymany stanie też przed niemieckim wymiarem sprawiedliwości.    

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe