USZKODZONY DOM BĘDZIE MOŻNA ODBUDOWAĆ (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 29.11.2020, 00:58 (aktualizacja 29.11.2020, 09:49)
  • Krzysztof Bachiński
USZKODZONY DOM BĘDZIE MOŻNA ODBUDOWAĆ (AKTUALIZACJA WIDEO)
Budynek uszkodzony po wypadku w który wjechała ciężarówka w Piławie Dolnej, został częściowo zabezpieczony. Przeprowadzono także ekspertyzę z której wynika że ścianę frontową parteru i piętra będzie można odbudować. Ruch na drodze przy budynku prowadzony jest naprzemienny za pomocą automatycznej sygnalizacji świetlnej.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pilot
Pilot 01.12.2020, 01:01
No to pięknie najlepiej postawić ścianę z regipsu tanio , szybko i tak samo funkcionalne jak dostawiona sciana nośna z np. Cegły wiążąc nową ścianę która bedzie pracować znacznie inaczej niż reszta scian ktore z uplywem lat wypracowały nośność nacisku kondygnacji oraz pokrycia dachiwego.
Zbiegiem czasu sciany zaczną oddzielać sie od siebie , osiadanie nowo postawiinej sciany jest normalne tak jak przy każdym nowo postawiony obiektem .
Praca budynku już nie bedzie taka sama .
Realnym jak dla mnie rozwiazaniem polaczenia jest założenie opasek zaciskowych
Fundament , każda z kondygnacji oraz poczatkowa część na której zaczyna sie nośność nacisku pokrycia dachowego.

Pozostałe