PIERWSZY RECYKLOMAT W BIELAWIE JUŻ DZIAŁA!

  • 27.11.2020, 16:50
  • Telewizja Sudecka
PIERWSZY RECYKLOMAT W BIELAWIE JUŻ DZIAŁA!
Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o tym, że Bielawa wygrała nowoczesny automat do selektywnej zbiórki plastikowych butelek pn. recykolmat. Od dzisiaj, urządzenie jest już do pełnej dyspozycji mieszkańców.

Jak z niego korzystać i po co? – krótka instrukcja poniżej:

1. Na swoim telefonie pobieramy aplikację pn. EKO portfel (można także, stojąc przy urządzeniu, zeskanować z niego kod QR, który bezpośrednio przekieruje nas do sklepu operatora i wspomnianej aplikacji).

2. Jeśli już zainstalowaliśmy aplikację na telefonie, należy dokonać rejestracji. Następnie, przed wrzuceniem butelki do urządzenia, zeskanowac kod QR. Jedna plastikowa butelka, oznacza jeden punkt w aplikacji.

3. Zebrane punkty, wymieniamy na nagrody i rabaty! Mowa tu o 50 % zniżkach na basen, do kina czy na siłownię. Taniej zapłacimy także chcąc np. wypożyczyć rower górski czy sprzęt pływający.

*Kupony odbierać będziemy w Urzędzie Miejskim w Bielawie, Plac Wolności 1, pok. 3.

Mamy nadzieję, że ten prosty krok Bielawy w stronę normalizowania gospodarki opakowaniami jednorazowymi, sprawdzi się w naszym mieście. Jeśli tak, w przyszłości pojawią się kolejne, tego typu urządzenia.

Szczegółowy regulamin akcji, znajdą Państwo na stronie www.bielawa.pl, natomiast wykaz ulg i rabatów dostępny będzie również w aplikacji.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z nowej formy zbiórki odpadów opakowaniowych w naszym mieście.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
qqq
qqq 27.11.2020, 22:05
Czy moją starą dało by radę tam wcisnąć ?

Pozostałe