ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMONT SALI SPORTOWEJ W SP 10 W BIELAWIE

  • 24.11.2020, 20:07
  • Telewizja Sudecka
ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMONT SALI SPORTOWEJ W SP 10 W BIELAWIE
Od początku września br. realizowane były roboty budowlane mające doprowadzić do modernizacji sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie. Wykonano m.in. wygłuszenie stropu wraz z montażem nowego nagłośnienia i oświetlenia, zmodernizowano zaplecze sanitarno – szatniowe oraz ciągi komunikacyjne znajdujące się w obiekcie.

Wykonano m.in. wygłuszenie stropu wraz z montażem nowego nagłośnienia i oświetlenia, zmodernizowano zaplecze sanitarno – szatniowe oraz ciągi komunikacyjne znajdujące się w obiekcie.

Na realizację przedmiotowej inwestycji Gmina Bielawa otrzymała dotację z rządowego programu "Sportowa Polska", w kwocie 363.100 zł, która stanowi niemal 50 % wartości zadania.

Po wykonaniu modernizacji znacząco poprawią się warunki organizacji nie tylko zajęć dla uczniów z SP 10, ale także i dla wielu sportowców z organizacji pozarządowych, korzystających z przedmiotowej hali.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe