JAK WYPOŻYCZYĆ KSIĄŻKI W CZASIE PANDEMII?

  • 23.11.2020, 19:40
  • Telewizja Sudecka
JAK WYPOŻYCZYĆ KSIĄŻKI W CZASIE PANDEMII?
Wprawdzie od 7 listopada Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dzierżoniowie, tak jak inne biblioteki w kraju jest nieczynna, ale nasze panie bibliotekarki dobrze wiedzą, że podczas długich jesiennych wieczorów przyjemnie jest usiąść i poczytać. Zapraszają więc po książki, filmy i audiobooki w zmienionej formie.

Książki można zamówić telefonicznie lub mailowo. Maksymalnie można wypożyczyć jednorazowo 5 książek. Zamówienia należy dokonać co najmniej dzień wcześniej. Będzie je można odebrać w wyznaczonym dniu i godzinie (od poniedziałku do piątku między godziną 8.00 i 15.00) przed budynkiem biblioteki. Przy składaniu zamówienia należy podać imię i nazwisko, kartę biblioteczną oraz numer telefonu kontaktowego.

A co w przypadku nowych czytelników? Do biblioteki można się też zapisać on-line. Jak to zrobić? Instrukcja krok po kroku.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe