POSIADAŁ NARKOTYKI I PROWADZIŁ BEZ PRAWA JAZDY

  • 23.11.2020, 14:32
  • Telewizja Sudecka
POSIADAŁ NARKOTYKI I PROWADZIŁ BEZ PRAWA JAZDY
22 listopada przed 2:00 w nocy, policjanci realizując działania zapobiegające przestępczości samochodowej zatrzymali do kontroli bmw. Dalsze czynności wykazały, iż kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i posiadał marihuanę. W trakcie legitymowania podał dane brata.

Zwykła kontrola drogowa, może zakończyć się bardzo różnie. Potwierdziło się to 22 listopada, kiedy to policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego biorący udział w działaniach przeciw przestępczości samochodowej, zatrzymali w godzinach nocnych bmw. Gdy kierujący odsunął szybę z wnętrza pojazdy dało się wyczuć woń marihuany. Kierowca był poddenerwowany. Już po chwili mundurowi poznali przyczynę nadpobudliwości. Policjanci ujawnili w samochodzie susz roślinny, którego wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Od mężczyzny została pobrana krew do badań, a on sam został zatrzymany w policyjnym areszcie. Gdy następnego dnia policjanci udali się do miejsca zamieszkania młodej osoby, okazało się że podawał on dane swojego o dwa lata starszego brata. Kłamstwo w tym przypadku miało bardzo krótkie nogi i poważne konsekwencje. 20-latek miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nie stosowanie się do wyroku Sądu stanowi przestępstwo. Mężczyzna usłyszał też zarzut fałszowania dowodów, kierując ściganie przestępstwa posiadania narkotyków przeciwko bratu.   

 

INFO: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe