MURAL ELENI JUŻ W PEŁNEJ KRASIE

  • 19.11.2020, 20:50
  • Telewizja Sudecka
MURAL ELENI JUŻ W PEŁNEJ KRASIE
W pobliżu budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielawie powstaje skwer im. Eleni. W jego ramach zaplanowany został m.in. montaż ławeczki z postacią wokalistki, a na 2 ścianach pobliskiego budynku wielorodzinnego powstał mural, także z wizerunkiem bielawskiej Gwiazdy.

Obraz został wykonany przez warszawską pracownię artystyczną IDEAMO, specjalizującą się w wielkoformatowych malowidłach ściennych.  Aby zabezpieczyć to dzieło przed aktami wandalizmu wykonano także: powłokę anty-grafitową, oświetlenie oraz monitoring. W najbliższych dniach zostanie oddana do użytkowania ławeczka, a jeszcze w tym roku wykonany zostanie muzyczny plac zabaw. Przypomnę, że zadanie realizowane jest w ramach Bielawskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe