NIETRZEŹWY KIEROWCA WPADŁ DO ROWU (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 18.11.2020, 12:57 (aktualizacja 19.11.2020, 19:57)
  • Krzysztof Bachiński
NIETRZEŹWY KIEROWCA WPADŁ DO ROWU (AKTUALIZACJA WIDEO)
18 listopada po godz. 12:00 Dyżurny PSP otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze z Pieszyc do Rościszowa. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy PSP oraz OSP z Piskorzowa. Na miejscu okazało się że kierujący samochodem marki Volkswagen Passat wpadł do rowu i o własnych siłach wysiadł z pojazdu. Na miejscu pracował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pierwsze badanie wykazało u kierowcy ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca został zakuty w kajdanki i przewieziony do Komisariatu Policji w Bielawie.

18 listopada około 12:00, w Pieszycach na ulicy 9-go maja doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że przed samochód volkswagen, którego kierowcą był 37-latek, wbiegł pies. Mężczyzna aby uniknąć potrącenia zwierzęcia, wykonał manewr skrętu i zjechał do przydrożnego rowu. Zachowanie osoby po wyjściu z pojazdu, wzbudziło wątpliwości świadka zdarzenia i przybyłych policjantów, co do stanu trzeźwości. Przeprowadzone badanie dało wynik 3,82 promila! Funkcjonariusze sprawdzając dane mężczyzny w policyjnych bazach danych ustalili, że wobec sprawcy zdarzenia Sąd Rejonowy w Wałbrzychu wydał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Wydział Dochodzeniowy bielawskiego Komisariatu Policji.      Komenda PP w Dzierżoniowie 

 

 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe