SPRAWCY PODPALENIA RADIOWOZU ZATRZYMANI

  • 12.11.2020, 11:06 (aktualizacja 12.11.2020, 11:20)
  • Krzysztof Bachiński
SPRAWCY PODPALENIA RADIOWOZU ZATRZYMANI
7 listopada po 18:00, doszło do pożaru radiowozu Volkswagen. Pojazd stał zaparowany na terenie parkingu bielawskiego komisariatu. Tego samego dnia dwóch mężczyzn, którzy dopuścili się podpalenia zostało zatrzymanych.

Dwóch mężczyzn usłyszało zarzut zniszczenia mienia w związku z podpaleniem oznakowanego radiowozu. Dodatkowo ich czyn został potraktowany jako występek chuligański, co wiąże się z surowszą karą. Do zdarzenia doszło 7 listopada po godzinie 18:00. Sprawcy weszli na teren przyległy do Komisariatu Policji w Bielawie, gdzie podpalili służbowy samochód volkswagen. Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali 40 i 36-latka, którzy tego dokonali. Były to osoby, które w przeszłości wielokrotnie wchodziły w konflikt z prawem. W chwili zatrzymania sprawcy byli pijani, co zupełnie nie usprawiedliwia ich zachowania.
9 listopada obu mężczyznom przedstawiono zarzut zniszczenia mienia wartości 36 000 złotych. Mając na uwadze, że sprawcy działali z rażącym lekceważeniem porządku prawnego ich czyn został potraktowany jako występek o charakterze chuligańskim.      

kom. Marcin Ząbek
KPP Dzierżoniów

Nasz materiał z gaszenia radiowozu.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe