WYSTAWA KKF - "POEZJA CZWARTEGO WYMIARU"

  • 08.11.2020, 18:49 (aktualizacja 08.11.2020, 18:54)
  • Jarosław Wrona
WYSTAWA KKF - "POEZJA CZWARTEGO WYMIARU"
Galeria Sztuki pARTer Kłodzkiego Ośrodka Kultury gościła kolejną wystawę Kłodzkiego Klubu Fotograficznego. To Wystawa indywidualna Anny Toch, Magdaleny Przebiędy, zatytułowana "Poezja Czwartego Wymiaru".

Anna Toch - fotografią zajmuje się amatorsko, publikuje zdjęcia w czasopismach „Fotografia i Aparaty cyfrowe”, „Sudety”, w wydawnictwach ogrodniczych. Jest laureatką wielu konkursów fotograficznych, autorką wystaw indywidualnych i współautorką wystaw zbiorowych.

Tytuł wystawy „Poezja czwartego wymiaru” odnosi się do czasu jako takiego oraz postrzegania w owym czasie zmiennej rzeczywistości.

Magdalena Przebięda - współpracowniczka miesięcznika "Nieznany Świat", dla którego m.in. wykonała ponad trzydzieści okładek. Posiadaczka Certyfikatu Nowych Wzorców Sztuki, który uzyskała w 2017 roku. Autorka indywidualnych wystaw: "Przenikanie" (Teatr Stary w Bolesławcu); "Na granicy z Arkadią" (Konwent Miłośników Fantastyki Zjava, Warszawa); Teatr Zdrojowy (Jelenia Góra); "Bystrzyckie spacery" (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej).

Związana z Kłodzkim Klubem Fotograficznym od 2015 roku, z którym wystawia swoje prace w Polsce i Czechach. Mieszka w Bystrzycy Kłodzkiej.

"Poezja czwartego wymiaru" - to zaglądanie za zasłonę tego co widzimy i doświadczamy naszymi zmysłami. Czas - brak czasu, czasoprzestrzeń niemożliwa. Takie połączenia zmuszają do myślenia i próby dotarcia poza niewiadome, bez czasu - wszystko działoby się jednocześnie, ale co to właściwie znaczy?

Kłodzki Klub Fotograficzny od lat skupia ludzi z pasją z niecodziennym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Wystawę i relację fotograficzną Mieczysława Krombacha z wernisażu, możecie Państwo obejrzeć na stronie internetowej i fanpage Kłodzkiego Ośrodka Kultury.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe