BIELAWSKI ZESPÓŁ OŚRODKÓW WSPARCIA WZNOWIŁ DZIAŁALNOŚĆ

  • 03.11.2020, 14:20 (aktualizacja 03.11.2020, 16:49)
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSKI ZESPÓŁ OŚRODKÓW WSPARCIA WZNOWIŁ DZIAŁALNOŚĆ
Od 2 listopada 2020 r. ponownie zostały uruchomione usługi w Dziennym Domu Senior+ oraz Klubie Senior+ w Bielawie. Praca zorganizowana została w 5-cio osobowych grupach. Osoby najbardziej potrzebujące wsparcia i opieki, a jednocześnie nie wykazujące żadnych objawów przeziębienia przyjmowane są codziennie w godz. 9.00 - 14.00. Aby zachować bezpieczeństwo epidemiczne wszystkie sale zajęciowe ozonowane są każdego dnia.

Osoby, które ze względu na stan zdrowia lub obawy przed zakażeniem pozostaną w domach, mają dowożone posiłki oraz dalszą opiekę i wsparcie w miejscu zamieszkania. Ponadto, od listopada br., za pośrednictwem Telewizji Sudeckiej, emitowane będą transmisje terapii zajęciowej, wsparcia psychologicznego, edukacji oraz zajęć ruchowych.
 

 

Informujemy również, że został uruchomiony telefon zaufania czynny całą dobę. Każda osoba znajdująca się w kryzysie psychicznym lub wymagająca wsparcia może zadzwonić pod jeden z poniższych numerów: 665 440 668; 665 440 670; 691 483 186.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych przed ekrany telewizorów oraz monitory komputerów. O terminie emisji poszczególnych programów będziemy Państwa informować z dużym wyprzedzeniem.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe