MODERNIZACJA DROGI POWIATOWEJ DO LIGOTY MAŁEJ

  • 30.10.2020, 10:08
  • Telewizja Sudecka
MODERNIZACJA DROGI POWIATOWEJ DO LIGOTY MAŁEJ
Dobiegła końca inwestycja drogowa zrealizowana w 2020 roku przez Powiat Dzierżoniowski. Mowa o wymianie nawierzchni drogi nr 3028D prowadzącej do Ligoty Małej.

Prace objęły 900 metrowy odcinek drogi, od skrzyżowania z drogą Piława Górna – Przerzeczyn Zdrój. Wartość modernizacji wyniosła około 300 tysięcy złotych.

Należy dodać, że była to kolejna inwestycja drogowa zrealizowana w tym roku przez Powiat Dzierżoniowski. Samorząd wykonał między innymi modernizację fragmentów dróg na odcinku Niemcza – Podlesie oraz w Dobrocinie i we Włókach. Dodatkowo nowy chodnik i zatoka autobusowa wybudowane zostały w Ostroszowicach, a w Kamionkach powstały chodnik i kładka.

Obecnie natomiast trwa przebudowa mostu w Mościsku, której wartość sięga 1 miliona złotych.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe