INTERMARCHÉ W BIELAWIE WPROWADZIŁO USŁUGĘ ZAKUPÓW PRZEZ INTERNET

  • 29.10.2020, 11:00
  • Telewizja Sudecka
INTERMARCHÉ W BIELAWIE WPROWADZIŁO USŁUGĘ  ZAKUPÓW PRZEZ INTERNET
Grupa Muszkieterów wprowadza usługę Intermarché Drive do kolejnych miast. Od 15 października udogodnienie jest dostępne dla mieszkańców Bielawy. Dzięki rozwiązaniu klienci mogą zamawiać produkty z bogatej oferty spożywczej i przemysłowej przez Internet, a następnie odbierać je w sklepie o wybranej godzinie.

W odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje zakupowe klientów oraz rosnącą popularność rynku e-commerce, Muszkieterowie sukcesywnie rozwijają usługę Drive, która jest dostępna w supermarketach Intermarché. Obecnie udogodnienie zostało wprowadzone łącznie w 49 miastach, a od 15 października mogą z niego korzystać także mieszkańcy Bielawy.

 

Sieć Intermarché oferuje właścicielom sklepów szereg możliwości w zakresie rozwijania oferty. Jedną z nich jest usługa Drive, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno klientów, jak i właścicieli supermarketów. Sieć oraz przedsiębiorcy zrzeszeni w jej strukturach sukcesywnie wdrażają to rozwiązanie w kolejnych sklepach mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów, i dodaje W 2020 roku wprowadziliśmy usługę Drive łącznie do 41 miast, a w planach mamy kolejne lokalizacje.

 

Rozwiązanie Drive umożliwia klientom zamawianie produktów przez stronę internetową oraz ich odbiór w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, znajdującej się przed sklepem Intermarché. W zależności od lokalizacji w ofercie dostępnych jest od 9 do 12 tysięcy artykułów. Zakupione przez Internet produkty są pakowane i dostarczane przez obsługę supermarketu bezpośrednio do samochodu klienta. Przy składaniu zamówienia klient wybiera dogodną dla siebie godzinę odbioru zakupów. Paczka może być gotowa już po upływie dwóch godzin. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotowane zakupy będą czekać na odbiorcę jeszcze przez 24 godziny od wstępnie wybranego terminu odbioru.

 

 

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

 

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2019 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,74 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 500 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (45. pozycja w 2020 r.) lub rankingu „1 000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez „Gazetę Finansową” (47. miejsce w 2020 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe