OD SOBOTY 24 PAŹDZIERNIKA CAŁA POLSKA W STREFIE CZERWONEJ!

  • 23.10.2020, 11:42 (aktualizacja 23.10.2020, 11:44)
  • Telewizja Sudecka
OD SOBOTY 24 PAŹDZIERNIKA CAŁA POLSKA W STREFIE CZERWONEJ!
Od soboty, 24 października, w całej Polsce obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa.

 

 

Nasze działania muszą być bardzo zdecydowane - mówił w piątek premier Mateusz Morawiecki. Na konferencji przedstawił nowe obostrzenia, które wejdą w życie w sobotę. To między innymi zmiany w szkołach podstawowych oraz działalności lokali gastronomicznych.

Premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej w Warszawie przedstawił najnowsze obostrzenia, które mają zacząć obowiązywać w sobotę. Zwrócił uwagę, że gdyby wprowadzane obostrzenia związane z epidemią nie działały, będzie trzeba dokonywać "głębszego zamknięcia poszczególnych dziedzin życia społecznego, kulturalnego i gospodarczego". Podkreślał, że najważniejsze jest zdrowie, życie i stabilność systemu ochrony zdrowia. - Nasze działania muszą być bardzo zdecydowane, musimy zahamować przyrosty zakażeń; liczba zachorowań w Polsce zbliża się do 15 tysięcy dziennie - zaznaczył.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe