POMÓŻMY POGORZELCOM Z BIELAWY!

  • 22.10.2020, 12:33
  • Telewizja Sudecka
POMÓŻMY POGORZELCOM Z BIELAWY!
W poniedziałek 19 października 2020 r. w Bielawie przy ul. Wiejskiej spłonęło mieszkanie na II piętrze wraz ze strychem i dachem w domu wielorodzinnym. W budynku mieszkają 3 rodzin.

 

Spłonęło II piętro, strych i dach, reszta mieszkań jest zalana wodą. Rodzina zamieszkująca II piętro straciła dosłownie wszystko, reszta domu i wyposażenie jest zniszczona przez wodę. Z dnia na dzień stracili wszystko, cały dobytek życia. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Rodziny są załamane.

 

https://zrzutka.pl/z6xzfz

 

Dziś gdy powoli opadają emocje po tragedii pragniemy Was prosić o pomoc by pomóc odbudować mieszkanie i dach aby stworzyć bezpieczne warunki dla naszych córek Gabrysi i Zuzi. Prosimy o wpłaty darowizn i udostępnianie apelu dalej. Konieczny jest generalny remont mieszkania na 2 pietrze oraz remont dachu. Rzeczy, które ocalały nie nadają się do użytkowania. Pod wpływem ognia spłonęły a reszta stopiła się pod wpływem wysokiej temperatury. Każda wpłacona złotówka to szansa na normalne życie. Prosimy pomóż!

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe