123 UCZESTNIKÓW W II OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENEK ELENI

  • 21.10.2020, 11:33 (aktualizacja 21.10.2020, 15:08)
  • Telewizja Sudecka
123 UCZESTNIKÓW W II OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENEK ELENI
18 października 2020 r. minął termin zgłoszeń do II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Eleni pn. "Po słonecznej stronie życia".

Okazało się, że druga edycja Festiwalu wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie niż jego premierowe wydanie, kiedy to chęć udziału w konkursie zgłosiło równo 100 wokalistów.

Tym razem swoje demówki przysłało aż 123 artystów ze wszystkich zakątków Polski - od Szczecina, Gdyni i Białegostoku, przez Konin i Warszawę, aż po Wrocław, Częstochowę, Kraków, Lublin i Zamość.

Widać zatem, że druga edycja Festiwalu, mimo że rozgrywana w trybie "online", wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wśród młodych artystów z całego kraju. Mam nadzieję, że w kolejnych latach, podobnie jak "Dolnośląska Nutka", bielawskie święto twórczości Eleni, będzie przyciągać do naszego miasta jeszcze więcej śpiewających artystów.

Obecnie do prac przystąpi konkursowe jury, które wyłoni zwycięzców poszczególnych kategorii oraz przyzna nagrodę Grand Prix.

 

Poniżej przypominamy jak to wyglądało w ubiegłym roku.

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe