ZMIANY W PIESZYCKICH SZKOŁACH

  • 20.10.2020, 14:25
  • Telewizja Sudecka
ZMIANY W PIESZYCKICH SZKOŁACH
Z uwagi na brak kadry nauczycielskiej, która w znacznej ilości przebywa na zwolnieniu lekarskim w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w budynku przy ul. Mickiewicza (klasy 6-8) w dniach 21-23 października 2020 r., zajęcia zostają odwołane.

W klasach 6-8 w tych dniach zostanie zorganizowane nauczanie zdalne w zakresie jakim jest to możliwe z uwagi na nieobecność nauczycieli. Zajęcia w klasach 1-5 odbywać się będą w trybie stacjonarnym, otwarta dla uczniów pozostaje także świetlica szkolna.
O dalszych zmianach w organizacji nauczania dzieci będziemy informowali Państwa na bieżąco. Wiadomości zostają wysłane także do rodziców za pomocą dziennika - Librus.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe