RAZEM DLA KULTURY – KONFERENCJA ONLINE

  • 20.10.2020, 14:14
  • Telewizja Sudecka
RAZEM DLA KULTURY – KONFERENCJA ONLINE
Stowarzyszenie „Razem dla Kultury” zaprasza na konferencję prasową online pt. Ratujmy polską kulturę! Prezentacja „Pakietu dla Kultury”

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane kluczowe postulaty twórców, które mają systemowo wesprzeć polską kulturę – także w czasie pandemii.

Uczestnicy: Redbad Klynstra-Komarnicki (aktor, reżyser i prezenter telewizyjny), Anna Karwan (piosenkarka), Zygmunt Miłoszewski (pisarz i publicysta), Ilona Łepkowska (scenarzystka i producenta filmowa) Joanna Kos-Krauze (reżyserka i scenarzystka)

Prowadzący: Marek Hojda (dyrektor Music Export Poland)

21 października br., godz. 10:00

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału poprzez formularz rejestracyjny:https://zoom.us/webinar/register/WN_m9nZjpNwQZma9R6PSnTIQQ

ZADAWANIE PYTAŃ PODCZAS KONFERENCJI TYLKO ZA POMOCĄ PLATFORMY ZOOM (SESJA Q&A).

Transmisja na żywo na stronie PAP MediaRoom: https://pap-mediaroom.pl/ orazhttp://debata.infostrefa.tv/

UWAGA: Moderator wydarzenia – Centrum Prasowe PAP – prosi uczestników o możliwie jak najwcześniejszą rejestrację. Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma zindywidualizowany link, poprzez który będzie możliwość dołączenia do wydarzenia. Do zarejestrowanych uczestników przesłane zostaną maile przypominające o wydarzeniu na 24 godziny, a następnie na

1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Kontakt do organizatora konferencji: [email protected], Tel.

501 769 379

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Acta0
Acta0 21.10.2020, 10:49
Trzeba pomóc twórcom. Wszystkie opcje polityczne powinny PILNIE poprzeć unormowania prawne dotyczące funkcjonowania branży artystycznej!!!!!

Pozostałe