HYBRYDOWA NAUKA W SZKOŁACH PUBLICZNYCH PONADPODSTAWOWYCH W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM

  • 20.10.2020, 14:01
  • Telewizja Sudecka
HYBRYDOWA NAUKA W SZKOŁACH PUBLICZNYCH PONADPODSTAWOWYCH W  POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM
W poniedziałek i wtorek 19-20 października 2020 zajęcia w szkołach ponadpodstawowych były odwołane. Jednak zgodnie z decyzją Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie od środy 21 października uczniowie i nauczyciele wrócą do hybrydowego trybu pracy.

Starosta mając na uwadze zdrowie uczniów i nauczycieli, chcąc wprowadzić działania prewencyjne w placówkach oświatowych, we wtorek 19 października złożył wniosek do Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie o wyrażenie zgody na wprowadzenie nauczania zdalnego w szkołach ponadpodstawowych.

W dniu dzisiejszym otrzymał decyzję odmowną, zgodnie z którą uczniowie publicznych szkół ponadpodstawowych od środy 21 października wracają do zajęć w formie hybrydowej.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe